POSLOVNI KOMPLEKS – HALE, SOLINA, TUZLA
Iznajmljuje se lijepo uređena poslovni kompleks, koji u svom sastavu…
Po dogovoru
Tuzla, Bosnia & Herzegovina
Prodaja
99,900KM
Prodaje se kuća površine 74 m2 u naselju Slavinovići na granici sa Simin Hanom u Tuzli. Kuća je izgrađena na parceli od 594 m2. Sastoji se dnevnog boravka, kuhinje, 3 sobe, kupatilom, hodnikom i balkona. U donjem spratu se nalazi dnevni boravak s kuhinjom, soba i kupatilo. Zbog svoje strateške pozicije, u neposrednoj blizini čvorista magistralnih puteva Tuzla – Bijeljina i Tuzla – Zvornik i visoke frekvencije saobraćaja predstavlja odličnu komunikaciju sa ostalim djelovima Grada Tuzla. Pristup objektu je omogućen teretnim i putničkim vozilima direktno sa glavne magistralne saobraćajnice, na lokalni put. Krug gdje se nalaze objekti je veoma prostarn. Objekti posjeduju sve komunalne priključke.
Lokacija:
Objekat se nalazi u neposrednoj blizini magistralnog puta Tuzla – Bijeljina i Tuzla – Zvornik u naselju Slavinovići na granici sa Simin Hanom, a na samo par minuta vožnje od centra Tuzle. Ima direktan pristup sa magistralnog puta i ima odličnu povezanost sa ostalim djelovima Tuzlanskog kantona. U neposrednoj blizini se nalazi Plava poliklinika, osnovna škola, apoteka, pijaca, pekare, saloni, ugostiteljsko – trgovački objekti, benzinske pumpe, prodajno-magacinski objekti, čvorište magistralnih puteva Tuzla-Bijeljina i Tuzla-Zvornik.
Standard:
Grinja na čvrsto gorivo. Unutrašnja drvena stolarija. Vanjska drvena stolarija. Brodski pod u sobama. Keramičke pločice u toaletu, hodniku i kuhinji. Nova krovna konstrukcija. Novi oluci. Kablovska TV. Interfon. Internet. Telefon. Parking. Kamin.
NAPOMENA:
Navedena cijena nekretnine predstavlja traženu cijenu od strane vlasnika za predmetnu nekretninu. Vlasnik nekretnine zadržava pravo da u svakom trenutku do pisanog zaključenja Rezervacije, Predugovora, Ugovora o zakupu ili Ugovora o kupoprodaji nekretnine, prihvati cijenu koja može biti niža, ista ili visa od preporučene, ponuđenu od strane kupca/zakupca kojeg vlasnik odabere uz posredovanje agencije.
Svi tekstovi na ovoj web stranici se temelje na informacijama dobijenim od strane vlasnika nekretnina.
Iznajmljuje se lijepo uređena poslovni kompleks, koji u svom sastavu…
Po dogovoru
Prodaje se kuća stambene površine 171 m2, izgrađena na parceli…
300,000KM
Owning a home is a keystone of wealth… both financial affluence and emotional security.
Suze Orman